Müzik ve Sanat Kampları

Dünyanın birçok ülkesinde turizme ve eğitime katma değer sağlayan müzik ve sanat kampları ülkemizde henüz yeteri kadar gelişmemiş ve markalaşmamıştır.  Bu alandaki eksikliği gidermek üzere  yılın belli zamanları gerçekleştirilecek müzik kampları ve sanat kampları profesyonel ve amatör eğitim alan öğrencilerin kendilerini ortak yaşam alanları içerisinde beraber yaşayarak ve çalışarak, kısa zamanda eşsiz deneyimler kazanarak geliştirmelerine olanak sağlamaktadır. 

Sosyal ve sanatsal gelişim yanında önemli bir motive aracı olarak da görülen, özellikle tatil dönemlerini en yararlı bir biçimde değerlendirmeyi amaçlayan müzik ve sanat kampları ile ilgili bilgiler bültenimiz ve sitemiz aracılığı ile duyurulmaktadır. Bilgi için email adresinizle websitemizde kayıt yaptırabilir ve bizi yakından takip edebilirsiniz.

 

 

Kampanyaları Kaçırmayın


Gitar dersi alıyorum.Ortam rahat, hocalar cok cana yakın...Derslerle, öğrencinin bireysel gelişimi ile yakından ilgileniyorlar...Grade 2'ye hazırlanıyorum. Güzel Sanatlar'ın sınavına girdim ve kazandım. Herkese Ledra Art'ı tavsiye ederim
Hazar Şen, 9. sınıf

Arkadaşlarına tavsiye et!


Müziğin Çocuk Gelişimdeki Etkisi
Bilindiği gibi müziğin temel eğitimindeki ilk amacı duygu ve düşünceleri müzikal olarak ifade etme, çocukta… devam>>
Çocuklarda Müzik Yeteneğinin Keşfedilmesi
Bu haftaki yazımızda ‘Çocuklarda  Müzik Yeteneğinin Keşfedilmesi ‘ konusuna değineceğiz.  Müzikle hareket… devam>>
Müzik Heryerde
Müzik, insanın, yaşamının her döneminde iç içe olduğu bir olgudur. İşitme yeteneği kazanıldığı andan… devam>>